Responsive image

Türkiye’nin en çok okunan otomobil sitesine hoşgeldiniz.

Haber Detay

Goodyear, “ServiceLine 24h” Sistemi Nedir

Haber Haberler
Goodyear, “ServiceLine 24h” Sistemi Nedir

Dünyanın lider lastik üreticilerinden Goodyear, ticari araç sürücülerine özel ServiceLine24h uygulaması ile, tek tuşla 365 gün 7/24 daha hızlı yol yardım hizmeti sağlayacak. Bu yeni uygulama ve Goodyear’ın TruckForce ağı sayesinde yolda meydana gelen bir arızaya müdahale etme ve arızayı giderme süresi 140 dakikadan daha aza inecek.

Mobil cihazlar için geliştirilen ServiceLine24h uygulaması, Goodyear’ın Avrupa’daki 2.000’den fazla TruckForce servis ortaklarından en yakın olanını gösteren GPS-destekli arama özelliğinin yanı sıra otomatik dil algılama ve erişim sürecini yönlendiren pop-up ekran özelliğine sahip.

Goodyear EMEA Bölgesi Perakende Ticari ve Servis Gelişimi Direktörü Nigel Sowerby, konuyla ilgili olrak yaptığı açıklamada; “Yeni uygulamamız, sürücüyü doğrudan bizim ServiceLine 24h destek merkezimize bağlıyor ve bu sayede telefon numarası bulma ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Arama merkezimize ulaştıktan sonra, 2.000’den fazla TruckForce servis ortağımızdan bir tanesi müşterimizle iletişime geçip, en kısa zamanda yol yardım hizmeti sağlıyor” dedi.

Yeni Goodyear ServiceLine24h uygulaması başta Belçika, Fransa, Lüksemburg, Hollanda, İspanya ve İngiltere başta olmak üzere Avrupa çapında kullanılmaya başlandı. Yakın zamanda diğer Avrupa ülkelerinde de kullanılmaya başlanacak olan Goodyear´ın ServiceLine24h uygulaması Apple App Store ve Google Play çevrimiçi mağazalardan da ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Yorumlar

Yorum Yazın