Responsive image

Türkiye’nin en çok okunan otomobil sitesine hoşgeldiniz.

Haber Detay

Aygaz Otogaz, Usta Oyuncu Şener Şen İle Reklam Filmi Yaptı

Haber Haberler
Aygaz Otogaz, Usta Oyuncu Şener Şen İle Reklam Filmi Yaptı

Türkiye’nin en çok tercih edilen otogaz markası Aygaz Otogaz, ünlü oyuncu Şener Şen’in rol aldığı, “Türkiye Yola Aygaz’la Çıkıyor” başlıklı yeni bir reklam kampanyası başlattı. Yeni reklam kampanyası, otogazın Türkiye’nin en çok tercih edilen otomobil yakıtı olması ve Aygaz Otogaz’ın da tüketicilerin en çok tercih ettiği otogaz markası olmasından yola çıkıyor. “Türkiye yola Aygaz’la çıkıyor” sloganı ile Aygaz’ın tüketici tercihindeki liderliğine atıfta bulunuyor.

 

Genç oyuncu Veli Kılıç’a “Yola kimle çıkmak istersin?” sorusunun yöneltilmesiyle başlayan reklam filmi, Kılıç’ın Şener Şen’i belirtmesiyle sıcak bir yol hikâyesine dönüşüyor. Şener Şen’in hayata dair tecrübelerini aktardığı film, uzun yıllar evvel öğretmenlik yaptığı okula gitmeleri ile son buluyor.

 

Duygusal bir tonda ilerleyen film için Türkiye’nin çeşitli yerlerinde 3 gün boyunca çekimler yapıldı. Yönetmen Umur Turagay, özellikle karlı ve çetin yol sahnelerinde otogazlı aracın gösterdiği performansla Aygaz Otogaz’ın kışa özel ürününe atıfta bulunuyor. Bu reklamda, Şener Şen'in oyuncu olarak zirveye çıktığı unutulmaz yapımlardan biri olan Muhsin Bey filmi için Atilla Özdemiroğlu tarafından bestelenmiş müzik kullanıldı.

 

Şener Şen ile beraber çekimin yapıldığı okulu ziyaret eden Aygaz ekibi, öğrencilere kırtasiye seti hediye etti, keyifli bir sohbetin ardından hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

 

En çok tercih edilen otogaz markası: Aygaz Otogaz

Ekonomik olmasının yanında çevreci özellikleriyle de tercih edilen otogaz, bugün Türkiye’de her 10 binek araçtan 4’ünde kullanılıyor ve 2009 yılından beri Türkiye’nin en çok tercih edilen otomobil yakıtı ünvanını elinde bulunduruyor. Her yıl 200.000’den fazla otogazlı araç dönüşümü yapılan ya da otogazlı araç üretilen Türkiye’de, otogaza olan talep her geçen yıl daha da artıyor. Türkiye’nin lider LPG markası Aygaz, en yaygın otogaz dağıtım ağı ve Türkiye’nin en çok tercih edilen otogaz markası Aygaz Otogaz ile tüketicilere benzersiz bir ürün ve hizmet kalitesi sunuyor. Aygaz, aynı zamanda TSE tarafından “Müşteri Dostu Marka ve Müşteri Dostu Kuruluş” olarak belgelendirilen tek LPG firması unvanını da elinde bulunduruyor.

 

 

Yorumlar

Yorum Yazın